0,2• (-3) ³-0,1• (-3) ²-3

+5
Ответы (1)
  1. 15 мая, 19:10
    0
    0,2• (-3) ³-0,1• (-3) ²-3=0,2 * (-27) - 0,1 * 9 - 3 = - 5,4 - 0,9 - 3 = - 9,3