0,5-21/16: (2,25 + (0,75-21/8:7))

+2
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 20:54
    0
    1) 21/8:7=24

    2) 0,75-25=-23,25

    3) 2,25 + (-23,25) = - 21

    4) 21/16:21=-16

    5) 0,5-16=-15,5