A) (2x-1) ²

б) (3 а+с) ²

в) (у-5) (у+5)

г) (4b+5 с) (4b-5 с)

+2
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 23:45
    0
    А) (2x-1) ²=4x²-4x+1

    б) (3a+c) ²=9a²+6ac+c²

    в) (y-5) (y+5) = y²-25

    г) (4b+5c) (4b-5c) = 16b²+25c²