4 у/3-17+3 у-17/4=у+5/2

+2
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 00:42
    0
    4*4 у-17*12+3 у*12-17*3=12 у+5*6

    16 у-204+36 у-51=12 у+30

    16 у+36 у-12 у=30+204+51

    40 у=285

    у=285:40

    у=7,125