54446/2+5464-3243*5/2*64

+2
Ответы (1)
  1. 21 октября, 14:29
    0
    54446/2+5464-3243*5/2*64 = (54446/2) + 5464 - (3243*5/2*64) = 27223+5464-518880 = - 486193