А) 5x+3=27-3 х

б) 2 х+43=4 х-65

в) 2 у-12=18-4 у

г) 3 у-35=10 у-28

+4
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 03:15
    0
    А) 5 х+3 х=27-3

    8 х=24

    х=3.

    б) 2 х-4 х=-65-43

    -2 х=-108

    х=54.

    в) 2 у+4 у=18+12

    6 у=30

    у=5.

    г) 3 у-10 у=35-28

    -7 у=7

    у=-1.