18,6*0,24+3 2/9*15/38

+5
Ответы (1)
  1. 7 июня, 18:34
    0
    18,6*0,24+3 2/9*15,38=18 6/10*24/100+3 2/9*15 / 38=186/10*24/100+29/9*15/38=558 * 145 = 279*29=8091/1425=5 966/1425

    125 114 25*57