4,07-5,49+8,93-1,51=?

+1
Ответы (2)
  1. 14 апреля, 00:31
    0
    1) 4,07-5,49=-1,42

    2) 8,93-1,51=7,42

    3) - 1,42+7,42=6

    4,07-5,49+8,93-1,51=6
  2. 14 апреля, 02:36
    0
    4.07 + 8.93 - 5.49-1.51 = 13 - 7 = 6