А) √8+2√18-√72

б) 2√20-√45-2√12

в) 2√28-0,5√24+2√7

+5
Ответы (1)
  1. 5 августа, 12:21
    0
    1) = 2√2+6√2-6√2=2√2. 2) = 4√5-3√5-2√3=√5-2√3 3) = 4√7-2√6+2√7=6√7-2√6