3x (x-2) - 5x (x+3) =

2y (x-y) + y (3y-2x) =

3 (x+1) - (x+3)

3 (y+5) - 2 (y-6)

2a (a-b) + 2b (a+b) =

3p (8c+1) - 8c (3p-5) =

+3
Ответы (1)
  1. 8 мая, 14:06
    0
    3 * (х-2) - 5 * (х+3) = 3 х-6-5 х-3=-2 х-3, - 2 х=3, х=3/-2=-1,5

    2 у (х-у) + у (3 у-2 х) = 2 ху-2 у²+3 у²-2 ху=у²

    3 (х+1) - (х+3) = 3 х+3-х-3=2 х

    3 (у+5) - 2 (у-6) = 3 у+5-2 у+6=у+11, у=-11

    2 а (а-в) + 2 в (а+в) = 2 а²-2 ав+2 ав+2 в²=2 а²+2 в²

    3 р (8 с+1) - 8 с (3 р-5) = 24 рс+3 р-24 рс+40 с=3 р+40 с