а) 5 х-2=0 б) 9-4 х=1 в) 3 х-х+5 х=2.1 г) 2 (у+2) = - 3 (у-1)

е) 3 у-11=1-2 у ё) 2 (у+2) = - 3 (у-1) ж) у+4=2 у-5 3) 7 (у-3) = - 2 (у+3)

к) 6 х-10 х+х=0.3 л) 0.7 х+0.8 х-х=2

+2
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 21:24
    0
    А) 5x=2

    x=2/5

    x=0,4

    б) 9-4 х=1

    -4x=1-9

    -4x=-8

    x=2

    в) 3 х-х+5 х=2.1

    7x=2.1

    x=2.2/7

    x=0,3

    г) 2 (у+2) = - 3 (у-1)

    2y+4=-3y+3

    2y+3y=3-4

    5y=-1

    y=-0,2

    е) 3 у-11=1-2 у

    3y+2y=11+1

    5y=12

    y=12/5

    y=2,4

    ж) у+4=2 у-5

    y-2y=-5-4

    -y=-9

    y=9

    3) 7 (у-3) = - 2 (у+3)

    7y-21=-2y-6

    7y+2y=21-6

    9y=15

    y=5/3

    к) 6 х-10 х+х=0.3

    -3x=0,3

    x=0,3 / (-3)

    x=-0,1

    л) 0.7 х+0.8 х-х=2

    0,5x=2

    x=2/0,5

    x=4